התורמות שלנו

תרומת הביצית של מנור מדיקל הינה מודל ייחודי אשר מלווה את התורמת לכל אורך הדרך ועד הגעת העוברים לארץ. הצוותים המקומיים של מנור פועלים בשיתוף עם הצוותים הישראליים אשר מפקחים על כל תהליך.

במודל שלנו התהליך מתחיל כבר בשלב גיוס התורמת על ידי הצוות המקומי של מנור בהנחיית הצוות בישראל. אנו אחראים על בדיקת התורמות, האבחון פסיכולוגי, הכנתן לשאיבה תוך דאגה מתמדת לבריאותן ולרווחתן הנפשית.

 

בדיקות רפואיות לתורמות

הבדיקות שאותן עוברת התורמות, כוללות תשאול קפדני על מנת לשלול היסטוריית מחלות או פגמים גנטיים העוברים בתורשה במשפחתה.
בהמשך עוברות התורמות סדרת בדיקות הכוללות ריצוף גנטי ל-300 סוגי מחלות (בלעדי במנור) אבחון פסיכולוגי, ועוד שלל בדיקות גינקולוגיות ומחלות זיהומיות.
כמו כן דגימת DNA של התורמות נשמרת שנתיים לפחות לאחר הטיפול במכון הגנטי של בית החולים שיבא.
למעבר לעמוד מידע מורחב אודות הבדיקות נא להקליק

ביטוח

חברת מנור הינה החברה היחידה בארץ שלה ביטוח שכולל את כל התהליך החל משלב הגיוס ועד לשלב התוצאה. לכל צרה שלא תבוא חס וחלילה ולכל מקרה של נזק בלתי צפוי. הכיסוי הביטוחי מאפשר לתורמות ולמטופלות שקט ומרגוע לכל מקרה בלתי צפוי

ליווי רגשי

אנו מקפידים ללוות ולטפל בתורמת בצורה מחבקת, חמה ואוהבת וכל הזמן רואים לנגד עינינו את האחריות הרפואית והרגשית בכדי להוביל את התורמת לסיום החוויה בריאה ושלמה. אנו לא מאפשרים לתורמת שלנו אשר מתגוררת מחוץ לקייב לחזור ביום השאיבה לביתן בטח שלא בתחבורה ציבורית. הצוות שלנו בקייב שוכר לתורמת חדר במלון סמוך לקליניקה דואג שתאכל ותנוח היטב ובבוקר תחזור לביתה ולמשפחתה והכל בפיקוח רפואי. בנוסף אנו מקפידים לפצות את התורמת פיצוי הוגן ללא קשר לכמות הביציות שנשאבה. בקבוצת מנור עובדים בסטנדרטים הקפדניים ביותר תוך הפעלת רפואה מערבית מתקדמת בשילוב של חמלה אהבה ואחריות וכהרגלנו בקודש, בשונה משאר החברות בתחום אנו לא מתווכים!!! במנור לוקחים אחריות! ולא גוזרים עמלות מצער וכאב של מטופלות.

לפרטים נוספים ולקביעת פגישה אישית ללא התחייבות וללא תשלום