התורמות שלנו

כאשר מדובר בהליך כה רגיש כתרומת ביצית, אין מקום לפשרות וקיצורי דרך. חברת מנור הינה החברה הישראלית היחידה אשר לוקחת אחריות על התהליך משלב גיוס התורמת בחו"ל ועד ההיריון המיוחל בישראל. לאחרונה חברת מנור יצרה מהפך בתחום תרומת הביצית וביצעה מיזוג ושותפות עם קליניקת ויקטוריה שנחשבת למובילה ולמפותחת ביותר באוקראינה. המיזוג המוצלח הציב רף גבוה ביותר ומאפשר למנור יתרון בלעדי אשר לא קיים באף מקום אחר, לנהל ולבצע את ההליך ע"י הצוות הרפואי הישראלי בלבד לפי פרוטוקולים ונהלים של הרופאים ואמבריולוגים ישראלים ללא תיווך וללא תלות כלשהי בגורמים מקומיים בחו"ל.

למה אנחנו סומכים רק על עצמנו?

במהלך שנות עבודתנו בתחום הפוריות, נחשפנו לצערנו לתמונה מטרידה של ניצול נשים אשר מעוניינות לתרום ביציות לנשים אחרות.
גילינו שגורמים מקומיים בקליניקות שונות בחו"ל, אשר עוסקים בגיוס התורמות נוהגים בנשים לא ביושר בנושא הפיצוי הכספי וכל התהליך הרפואי לא מפוקח על פי הקודים המקצועיים המקובלים בכל העולם.
אחת השערוריות העצובות שאליה נחשפנו, שבקליניקות מסוימות מפצים את התורמת רק לפי כמות הביציות שהצליחו לשאוב ממנה וגם היום בשנת 2021 מגיעות לישראל תרומות ביצית שמנשים שאולי עברו ניצול בחו"ל בחסותם של סוכנויות ישראליות.
לכן אנו סומכים רק על עצמנו ועושים את התהליך בדרך הכי טהורה תוך הקפדה על כבודן וזכויותיהן של התורמות המדהימות וללא התערבותם של מתווכים או צוות רפואי זר.

גיוס התורמות

תהליך גיוסן של התורמות המיועדות, מתבצע באמצעות הצוות של מנור מדיקל אשר נמצא בקייב ובהתאם לפרמטרים מחמירים שנקבעו על ידי הרופאים הישראלים.
על פי החוק כל אישה בריאה (נשואה או פנויה) שהינה אם לילדים וגילה פחות מ-33 יכולה לתרום ביציות. התורמות שלנו מגיעות מקייב וסביבתה בעלות מראה אירופאי ללא מאפיינים אתניים בולטים, משקל וגובה ממוצעים, בעלות שיער חום שטני או בלונדיני וצבע העיניים חום, כחול או ירוק. כל התורמות הינן נשים אשר כבר הוכיחו את פוריותן וילדו ילד בריא לפחות פעם אחת. למרות שמדובר בתורמת שילדה ילד בריא כל התורמות עוברות בנוסף בדיקת קריוטייפ (בדיקת כרומוזומים)לאחר שהתורמת עברה את הסינון הראשוני מגיע השלב הראשון שהוא מפגש עם פסיכולוגית מטעם מנור, האבחון הפסיכולוגי נועד לוודא שהתורמת מבינה את החלטתה ואת התהליך ואת השלבים הרפואיים, בנוסף לבדוק שחלילה התורמת לא אולצה מלבצע את ההליך בניגוד לרצונה. לאחר שהפסיכולוגית משוכנעת ומאשרת שהתורמת מוכנה, מגיע השלב השני שבו נבדק תיקה הרפואי והגניקולוגי של המועמדת בשלב השלישי עוברת התורמת המועמדת סדרת בדיקות מקיפה ולאחר אישורם של כל הגורמים בצוות הישראלי של מנור מגיע השלב הרביעי שבו נחתם חוזה משפטי כחוק בין מנור לבין התורמת המיועדת.

בדיקות רפואיות לתורמות

הבדיקות שאותן עוברת התורמות, כוללות תשאול קפדני על מנת לשלול היסטוריית מחלות או פגמים גנטיים העוברים בתורשה במשפחתה.
בהמשך עוברות התורמות סדרת בדיקות הכוללות ריצוף גנטי ל-300 סוגי מחלות (בלעדי במנור) אבחון פסיכולוגי, ועוד שלל בדיקות גינקולוגיות ומחלות זיהומיות.
כמו כן דגימת DNA של התורמות נשמרת שנתיים לפחות לאחר הטיפול במכון הגנטי של בית החולים שיבא.
למעבר לעמוד מידע מורחב אודות הבדיקות נא להקליק

ביטוח

חברת מנור הינה החברה היחידה בארץ שלה ביטוח שכולל את כל התהליך החל משלב הגיוס ועד לשלב התוצאה. לכל צרה שלא תבוא חס וחלילה ולכל מקרה של נזק בלתי צפוי. הכיסוי הביטוחי מאפשר לתורמות ולמטופלות שקט ומרגוע לכל מקרה בלתי צפוי

ליווי רגשי

אנו מקפידים ללוות ולטפל בתורמת בצורה מחבקת, חמה ואוהבת וכל הזמן רואים לנגד עינינו את האחריות הרפואית והרגשית בכדי להוביל את התורמת לסיום החוויה בריאה ושלמה. אנו לא מאפשרים לתורמת שלנו אשר מתגוררת מחוץ לקייב לחזור ביום השאיבה לביתן בטח שלא בתחבורה ציבורית. הצוות שלנו בקייב שוכר לתורמת חדר במלון סמוך לקליניקה דואג שתאכל ותנוח היטב ובבוקר תחזור לביתה ולמשפחתה והכל בפיקוח רפואי. בנוסף אנו מקפידים לפצות את התורמת פיצוי הוגן ללא קשר לכמות הביציות שנשאבה. בקבוצת מנור עובדים בסטנדרטים הקפדניים ביותר תוך הפעלת רפואה מערבית מתקדמת בשילוב של חמלה אהבה ואחריות וכהרגלנו בקודש, בשונה משאר החברות בתחום אנו לא מתווכים!!! במנור לוקחים אחריות! ולא גוזרים עמלות מצער וכאב של מטופלות.

לפרטים נוספים ולקביעת פגישה אישית ללא התחייבות וללא תשלום