תרומת ביציות מאוקראינה

המרכז הרפואי שלנו, מנור & ויקטוריה ממוקם במרכז העיר קייב שבאוקראינה.
חברת מנור הינה החברה היחידה בישראל שביצעה מהפך בתחום תרומת ביציות מאוקראינה על ידי מיזוג עם הקליניקה הטובה והמפותחת ביותר באוקראינה
הרעיון המרכזי שעומד מאחורי השותפות והמיזוג עם קליניקת ויקטוריה הוא ליצור מצב שהצוות הרפואי הישראלי של מנור יקבל אחריות ושליטה מלאה על התהליך מתחילתו ועד סופו מבלי להיות תלוי בשום גורם מקומי.
המיזוג המוצלח הציב רף גבוה ביותר והפך מנור מדיקל באופן רשמי ובלעדי לחברה היחידה במדינת ישראל אשר מבצעת הליכי תרומת ביצית בחו"ל ללא מתווכים !!! ולוקחת אחריות רפואית מלאה על כל התהליך.

משרד הבריאות הישראלי הנפיק מעט מאוד היתרים המאפשרים להטיס עוברים מחו"ל לישראל וזו הסיבה שבגינה גורמים שלא עמדו בדרישות המחמירות לקבלת רישיון מאלצים את מטופלותיהם לטוס לחו"ל ולעבור מסע מטלטל ומתיש לצורך ההחזרות.
קליניקת מנור & ויקטוריה מוכרת באוקראינה כמרכז I.V.F מהמובילים והמתקדמים ביותר אשר פועל בסטנדרט גבוה ומודרני בהתאם לקריטריונים המחמירים  של משרד הבריאות האוקראיני.
הקליניקה עוברת באופן שוטף ובהצלחה גדולה בדיקות מקיפות של תשתיות המעבדה לפי הדרישות הרגולטוריות של שלטונות אוקראינה.
בזכות התכניות הבלעדיות והמיוחדות שפותחו ע"י צוות מנור, המרכז הרפואי מנור & ויקטוריה משרת בנוסף גם קליניקות באיטליה, אנגליה ואוסטרליה. אלו מדינות שבהן חוקי הרפואה קפדניים ביותר ולא כל קליניקה מצליחה לקבל אישור לספק שירות למדינות אירופה אלא רק המקצועיות ביותר.

המרכז הרפואי בקייב