אודותינו

חברת מנור מדיקל הוקמה מתוך שאיפה ורצון לסייע לנשים ולזוגות רבים הנאלצים לפנות להליך תרומת הביצית, לעבור את התהליך בדרך נעימה וקלה ככל שניתן, ולהביא לעולם צאצאים.

משרדינו ממוקמים ברחוב הברזל 26 רמת החייל, תל אביב וצמודים לבית החולים "אסותא". במנור מדיקל עובדים כ-80 איש החל מפרופסורים, רופאים, מתאמים ועד לאנשי לוגיסטיקה ואנשי ליווי רגשי .

אחד הפרויקטים המשמעותיים של מנור מדיקל הינו פרויקט תרומת הביצית, אשר מטרתו לפשט עבור האישה או הזוג את התהליך, תוך מתן מעטפת מלאה של אנשי מקצוע בכירים, אשר ילוו את הזוג בכל צעד. לצורך כך בנתה מנור מדיקל מסלול מיוחד, אשר לא מצריך הטסת בני הזוג לחו"ל לביצוע ההחזרות של העוברים. האמבריולוג הראשי של הפרויקט, מטיס לאוקראינה את הזרע של האב המיועד. שם מתבצעת ההפריה החוץ גופית של הזרע עם הביצית של התורמת, והעוברים הטריים מוחזרים על ידו לישראל. כאחת המורשות הבלעדיות להטיס לארץ עוברים מחו"ל, מטיסה מנור מדיקל עוברים טריים לישראל ולאחר מכן מתבצע תהליך ההחזרה של העוברים לאם המיועדת.

אחד הפרויקטים הנוספים והחשובים של מנור מדיקל הינו פרויקט הפונדקאות הישראלית בגאורגיה. פרויקט ייחודי זה מובילים צוות רופאים ישראלים מהבכירים ביותר בתחום הגניקולוגיה והפריון. ביניהם, פרופסור אריאל הורוביץ, ד"ר מיכה באום, ד"ר אתי ממן, ד"ר אירית אייזן, ד"ר ישראל הנדלר ואנשי צוות נוספים הכוללים כ-65 אנשי מקצוע, אחיות, מנהלי מעבדה, אנשי ליווי רגשי, ואנשי תיאום ולוגיסטיקה.אודות

לפרויקט מורכב זה אין עוד אח ורע, לא בישראל ולא במדינות אחרות. פרויקט שמתבצע ומנוהל מראשיתו ועד סופו על ידי צוות ישראלי במדינה זרה. הפרויקט מנוהל ביד רמה, בחמלה וברגישות, הנדרשים וההכרחיים בתחומים אלו וככזה מחזיר תקווה לזוגות רבים, אשר חוו שנים של קשיים וסבל בדרך להקמת המשפחה. עד כה טיפלנו וסייענו ללמעלה מ-900 זוגות. אתם מוזמנים להיכנס לאתר שלנו להתרשם ולקרוא על הפרויקט שלנו בגיאורגיה.

מנור מדיקל הינה החברה המובילה בישראל בתחום תיירות המרפא. בשנים אחרונות, הפכה ישראל, בזכות הרפואה המתקדמת שלה, למרכז עולמי מבוקש לקבלת טיפולים רפואיים. אנו במנור מדיקל מסייעים לחולים רבים, מכל רחבי העולם, להגיע לישראל לצורך קבלת שירות רפואי, ברמה הגבוהה ביותר, תוך שאנו מציעים רשת רחבה ביותר של טיפולים רפואיים מתקדמים במגוון תחומים ברפואה וביניהם, קרדיולוגיה, אונקולוגיה, אורתופדיה, נוירוכירורגיה, גניקולוגיה, הפריה מלאכותית ( IVF), וכל אלה תוך ליווי צמוד שלנו ובמחירים ברי השגה. לינק לאתר: manormedicalgroup.com

אודות
אודות
אודות