אודותינו

חברת מנור מדיקל, הינה ההחברה המובילה והגדולה ביותר בישראל בתחום טיפולי תרומת ביצית ופונדקאות, מטרתה לסייע לאלפי זוגות ונשים להגשים את החלום ולהביא ילד לעולם.

פרויקט תרומת הביצית של מנור מדיקל הינו מודל ייחודי אשר מלווה את התורמת לכל אורך הדרך ואת המטופלים מרגע הפנייה אלינו ועד הגעת העוברים לישראל. הצוותים המקומיים של מנור מדיקל פועלים בשיתוף עם הצוותים הישראליים אשר מפקחים על כל תהליך.

במודל שלנו התהליך מתחיל כבר בשלב הגיוס ע"י הצוות המקומי של מנור בהנחיית הצוות בישראל. אנו אחראים על בדיקת התורמות, האבחון פסיכולוגי, הכנתן לשאיבה תוך דאגה מתמדת לבריאותן ולרווחתן הנפשית.

דרך העבודה של מנור, המקצועיות והסטנדרטים המוסריים אפשרו לנו להעניק שירותי תרומת ביצית גם לקליניקות באוסטרליה בה הרגולציה נחשבת למחמירה ולקפדנית ביותר.

על מנת להפוך את החזון שלנו למציאות, גייסה חברת מנור לשורותיה את טובי המומחים בישראל בתחום תרומת הביצית והפונדקאות, החל מרופאים מובילים בתחומם, מנהלי מעבדות ועד צוות משפטי, צוות ליווי רגשי, צוות אחיות מוסמכות ועוד

מנור נרגשת בכל יום לקום למען המטרה החשובה, להעניק לזוגות שלנו את הזכות הבסיסית להורות. עד כה הגיעו לעולם כ- 5,000 ילדים באמצעות תרומת הביצית והפונדקאות של מנור מדיקל.

מנור מדיקל, היא חברת בת של קבוצת דנאל, חברה מובילה בכל תחומי פעילותה המציגה איתנות וצמיחה עקבית לאורך השנים. קבוצת דנאל, נוגעת בכל יום בעשרות אלפי אנשים, בצמתים חשובים מרגשים ומיוחדים בחייהם. קבוצת דנאל מייחסת חשיבות עליונה לרמת שירות גבוהה, אמינות, מקצועיות, שקיפות ומעל הכל אהבת אדם. קבוצת דנאל היא ארגון שלומד כל יום, משפר ומחזק את כל החוליות בשרשרת, כדי לספק תמיד את רמת השירות הטובה ביותר ברגישות ובמסירות בכל תחומי פעילותה.

פונדקאות ישראלית בחו"ל בליווי של רפואה ישראלית לכל אורך הדרך

מנור מדיקל, החברה המובילה והיחידה בישראל, שמציעה לזוגות הטרוסקסואליות הסובלים מבעיות פריון מורכבות, הליך פונדקאות בליווי מלא מחוץ לישראל.

התהליך במנור מדיקל, מתחילתו ועד סיומו, בליווי מלא של צוותים ישראלים הכוללים מומחי פריון ומומחי ליווי הריון מהמובילים בישראל, בהם: פרופסור אריאל הורוביץ,

ד"ר מיכה באום, ד"ר אתי ממן, ד"ר אירית אייזן, ד"ר ישראל הנדלר, ד"ר אורי ארליך, ד"ר רותם ענבר, ד"ר אדווה עזר, אמבריולוגיים, אחיות וכד'. כמו כן הזוגות במנור מדיקל אנו עוטפים את הזוגות לאורך כל הדרך גם באמצעות הצוותים המקצועיים שלנו עם צוות משפטי המומחה בתחום, ליווי רגשי, אנשי תיאום ולוגיסטיקה.

תוכנית הליווי של מנור כוללת יתרונות ייחודיים, בין השאר אפשרות לשנות פונדקאית במידה והניסיון לא צלח וללא תשלום, שיפוי לפונדקאיות, ליווי רגשי לזוגות ועוד.  

אנו מציעים לזוגות  לצאת יחד למסע כשלנגד עיננו עומדת רק מטרה אחת, לגרום לחלומם להתגשם ולהקים משפחה.

עד כה טופלו בפונדקאות של מנור מדיקל למעלה מ- 1,300 זוגות, לאתר פונדקאות