טלפון: 03-5221425  

מנור מדיקל סנטר - אודותינו

חברת מנור מדיקל הוקמה מתוך שאיפה ורצון לסייע לנשים ולזוגות רבים הנאלצים לפנות להליך תרומת הביצית, לעבור את התהליך בדרך נעימה וקלה ככל שניתן, ולהביא לעולם צאצאים.

משרדינו ממוקמים ברחוב הברזל 26 רמת החייל, תל אביב וצמודים לבית החולים "אסותא". במנור מדיקל עובדים כ-80 איש החל מפרופסורים, רופאים, מתאמים ועד לאנשי לוגיסטיקה ואנשי ליווי רגשי .

אחד הפרויקטים המשמעותיים של מנור מדיקל הינו פרויקט תרומת הביצית, אשר מטרתו לפשט עבור האישה או הזוג את התהליך, תוך מתן מעטפת מלאה של אנשי מקצוע בכירים, אשר ילוו את הזוג בכל צעד. לצורך כך בנתה מנור מדיקל מסלול מיוחד, אשר לא מצריך הטסת בני הזוג לחו"ל לביצוע ההחזרות של העוברים. ד"ר פבל איציקסון, האמבריולוג הראשי של הפרויקט, מטיס לאוקראינה את הזרע של האב המיועד. שם מתבצעת ההפריה החוץ גופית של הזרע עם הביצית של התורמת, והעוברים הטריים מוחזרים על ידו לישראל. כאחת המורשות הבלעדיות להטיס לארץ עוברים מחו"ל, מחזירה מנור מדיקל עוברים טריים לישראל ולאחר מכן מתבצע תהליך ההחזרה של העוברים לאם המיועדת.

אחד הפרויקטים הנוספים והחשובים של מנור מדיקל הינו פרויקט הפונדקאות הישראלית בגאורגיה. פרויקט ייחודי זה מובילים צוות רופאים ישראלים מהבכירים ביותר בתחום הגניקולוגיה והפריון. ביניהם, פרופסור אריאל הורוביץ, ד"ר מיכה באום, ד"ר אתי ממן, ד"ר אירית אייזן, ד"ר ישראל הנדלר ואנשי צוות נוספים הכוללים כ-60 אנשי מקצוע, אחיות, מנהלי מעבדה, אנשי ליווי רגשי, ואנשי תיאום ולוגיסטיקה.

לפרויקט מורכב זה אין עוד אח ורע, לא בישראל ולא במדינות אחרות. פרויקט שמתבצע ומנוהל מראשיתו ועד סופו על ידי צוות ישראלי במדינה זרה. הפרויקט מנוהל ביד רמה, בחמלה וברגישות, הנדרשים וההכרחיים בתחומים אלו וככזה מחזיר תקווה לזוגות רבים, אשר חוו שנים של קשיים וסבל בדרך להקמת המשפחה. עד כה טיפלנו וסייענו ללמעלה מ-800 זוגות. אתם מוזמנים להיכנס לאתר שלנו להתרשם ולקרוא על הפרויקט שלנו בגיאורגיה.

מנור מדיקל הינה החברה המובילה בישראל בתחום תיירות המרפא. בשנים אחרונות, הפכה ישראל, בזכות הרפואה המתקדמת שלה, למרכז עולמי מבוקש לקבלת טיפולים רפואיים. אנו במנור מדיקל מסייעים לחולים רבים, מכל רחבי העולם, להגיע לישראל לצורך קבלת שירות רפואי, ברמה הגבוהה ביותר, תוך שאנו מציעים רשת רחבה ביותר של טיפולים רפואיים מתקדמים במגוון תחומים ברפואה וביניהם, קרדיולוגיה, אונקולוגיה, אורתופדיה, נוירוכירורגיה, גניקולוגיה, הפריה מלאכותית ( IVF), וכל אלה תוך ליווי צמוד שלנו ובמחירים ברי השגה. לינק לאתר: www.manormedicalcenter.com

לאתר הבינלאומי:  www.manorivf.com   |  

פונדקאות

ליווי רגשי

בחירת התורמת שיחות אישיות ותמיכה נפשית בתהליך עם המנטורית הרגשית הילה שלזינגר

קרא עוד >

המסלולים החדשים שלנו

בחירת התורמת

  • מסלול IMAGE הכולל תמונה עדכנית של התורמת
  • מסלול למען העתיד המכפיל את הסיכוי לשמירת אח/אחות גנטי
  • מסלול תרומת ביצית סטנדרטי

הקלק לצפייה במסלולים ובעלויות >

התורמות שלנו

בחירת התורמת התורמות מגיעות מקייב וסביבתה. כולן בעלות מראה ארופאי ללא מאפיינים אתניים בולטים, משקל וגובה ממוצעים. הן בעלות שיער חום, שטני או בלונדיני. צבע העיניים: חום, כחול או ירוק.

קרא עוד >

אפשרות להשגחה הלכתית

בחירת התורמת קיימת אפשרות להשגחה הלכתית של מכון פוע"ה בעת הפקדת הזרע באסותא, הפריית הביציות בקייב והחזרת העוברים בארץ. ניתן לפנות למכון פוע"ה , ההשגחה כרוכה בתשלום.

קרא עוד >

כתובתינו: רח' הברזל 26 תל אביב | טלפון: 03-5221425