ליווי רגשי

אנו במנור מדיקל מבינים היטב כי ההחלטה לפנות להליך תרומת ביצית מגיעה לאחר אין ספור רגעים של משבר במהלך המסע הארוך בדרך להורות.
אנו מודעים לחששות, הלבטים, מצבי הרוח המשתנים והרצון לשפוך את הלב בפני אוזן קשבת שתבין את רחשי הלב ותיתן עצה טובה ותמיכה נפשית אמיתית. לכן כחלק ממגוון השירותים שלנו אנו מציעים לזוגות ולמטופלות שיחות אישיות עם המנטורית הרגשית הילה שלזינגר באזור המרכז או המלווה הרגשית טל אורוס דואק שמקבלת בצפון הארץ הבונוס הייחודי שאנו מספקים למטופלות שהחלו בתהליך הוא 2 מפגשים עם הילה או טל ע"ח החברה ללא כל תשלום. למעוניינות בהמשך הטיפול ניתן להמשיך עם הילה וטל באופן פרטי.

ליווי רגשי
הילה שלזינגר
ליווי רגשי

מטופלות יקרות, הגעתם להחלטה להיעזר בתרומת ביצית. להחלטה הזו השפעה משמעותית על חייכם כיחידים וכהורים.
שאלות רבות מציפות את התודעה- האם הבאת ילד לעולם באמצעות תרומת ביצית ישפיע על הקשר עם התינוק ועל תחושת האימהות שלי? כיצד זה ישפיע על הזוגיות שלנו? האם לספר שזו תרומת ביצית ואם כן מתי ולמי? השיטה שאני עובדת בה , שמה דגש על שחרור המחשבות השליליות ומסייעת לכם להתמודד עם המורכבות הרגשית סביב דילמת תרומת הביצית, תוך התמקדות בהכרה, שדרך זו תעניק לכם אלטרנטיבה להגשמת המטרה שלכם- להיות הורים. כאשר מטפלים בחרדות, בקשיים, בכאב, אפשר ליצור מרחב מעצים של צמיחה.

אני כאן עבורכם ואתכם במסע להיות הורים.

המפגשים מתקיימים בתיאום, בקליניקה בקליניקה בהוד השרון.
הילה שלזינגר
מנטורית בתחום פריון לידה ומשפחה
050-6320441

ליווי רגשי
טל אורוס דואק
ליווי רגשי
ליווי רגשי
ליווי רגשי

היי, שמי טל, מתגוררת בזכרון יעקב, נשואה ללאונרדו ואמא לשלושה בנים מופלאים, משני סבבים של הליך פונדקאות במנור מדיקל. תאומים בנים , הלל ונועם בני 7 ונאור בן 4.

אני מלווה רגשית, מנחת הורים לתאומים, מאמנת אישית מוסמכת (ע"י לשכת המאמנים), ומורה לידע "פיזיקה משפחתית".
במשך השנים עסקתי בעיקר בליווי ותמיכה בתחומים הקשורים לעולמה של האישה, באמצעות כלי האימון והידע פיזיקה משפחתית.
נשים בגילאים ובשלבי התפתחות שונים. רווקות, זוגיות, לקראת חתונה, זוגיות במשבר, התפתחות מקצועית, עסקית והתפתחות אישית.
כמו רוב הנשים חלמתי על המפגש עם הנסיך על הסוס הלבן, על חתונה, להיכנס להריון, ללדת ילדים ולהקים בית ומשפחה מאושרת. לשמחתי הכרתי את מי שהפך להיות שותפי לחיים, אך רגע לפני החתונה ולאחריה, התחילו להן 9 שנים של מאבק עיקש להפוך להורים, בסופם הגיעה ההבנה, שהדרך שלנו להפוך למשפחה, שונה ואחרת.
יצאתי למסע חדש עם כלים שהיו ברשותי ותמיכתם של אנשים יקרים שפגשנו בעלי ואני באמצע הדרך, מחברת מנור מדיק. לשמחתנו בסיומו של מסע התרחש בחיינו נס כפול גדול, ונולדו לנו בהליך פונדקאות בגיאורגיה בסיבוב הראשון זוג תאומים בנים מדהימים, ובסיבוב השני לאחר כשלוש שנים, התרחש נס נוסף ונולד לנו בן שלישי שהינו מתנה מופלאה בעצמו.
עוד בזמן התהליך, הבנתי שבעלי ואני חווים חוויה גדולה מהחיים ובעתיד יהיה עליי לספר ולשתף ולכן בחרתי, ללוות ולתמוך בנשים וזוגות שעשו בחירה אמיצה, להביא ילדים לעולם בדרך הזו. אני רואה את זה כשליחות שלי, להעניק לנשים ולזוגות כוח, ללוות, לחזק ולתת יד בכל שלב ושלב עד לרגע בו יהפכו לאמא ויחבקו בזרועותיהן תינוק שזה עתה נולד.
ברשותי, שילוב של סיפור אישי, ניסיון חיים, סל כלים עשיר ומגוון, וחוויה אישית מעצימה של אימהות בגיל הבוגר, באמצעות הליך פונדקאות בחו"ל.
אני מזמינה אותך למפגשים איתי , בהם אתן לך יד ואלווה אותך בשביל אל האימהות הנכספת. מפגשים בהן תקבלי כלים לעבור את התהליך בצורה זורמת ונעימה עד כמה שאפשר. מפגשים בהם תקבלי תמיכה, כוח, טיפים ותקווה, להגיע לסיום המסע כשאמא ומשפחה שמחה ומאושרת.

המפגשים מתקיימים "און-ליין" או פנים אל פנים בקליניקה בזכרון יעקב.

לתאום פגישה "און-ליין" / פנים אל פנים ניתן להתקשר לנייד: 054-6311411

אימייל: [email protected]

אשמח להיפגש עימכם.

לימודים ותעודות:
תואר ראשון במדעי החברה והרוח – אוניברסיטה הפתוחה.
קורס מנחת הורים לתאומים.
קורס אימון אישי.
קורס מורים ומרצים לפיזיקה משפחתית – בנימינה.
לימודי רפואה משלימה. מכללת מדיסין ת"א וחיפה