ליווי רגשי

אנו במנור מדיקל מבינים היטב כי ההחלטה לפנות להליך תרומת ביצית מגיעה לאחר אין ספור רגעים של משבר במהלך המסע הארוך בדרך להורות.
אנו מודעים לחששות, הלבטים, מצבי הרוח המשתנים והרצון לשפוך את הלב בפני אוזן קשבת שתבין את רחשי הלב ותיתן עצה טובה ותמיכה נפשית אמיתית. לכן כחלק ממגוון השירותים שלנו אנו מציעים לזוגות ולמטופלות שיחות אישיות עם המנטורית הרגשית הילה שלזינגר באזור המרכז או המלווה הרגשית טל אורוס דואק שמקבלת בצפון הארץ הבונוס הייחודי שאנו מספקים למטופלות שהחלו בתהליך הוא 2 מפגשים עם הילה או טל ע"ח החברה ללא כל תשלום. למעוניינות בהמשך הטיפול ניתן להמשיך עם הילה וטל באופן פרטי.

ליווי רגשי

הילה שלזינגר

ליווי רגשי

מטופלות יקרות, הגעתם להחלטה להיעזר בתרומת ביצית. להחלטה הזו השפעה משמעותית על חייכם כיחידים וכהורים.
שאלות רבות מציפות את התודעה- האם הבאת ילד לעולם באמצעות תרומת ביצית ישפיע על הקשר עם התינוק ועל תחושת האימהות שלי? כיצד זה ישפיע על הזוגיות שלנו? האם לספר שזו תרומת ביצית ואם כן מתי ולמי? השיטה שאני עובדת בה , שמה דגש על שחרור המחשבות השליליות ומסייעת לכם להתמודד עם המורכבות הרגשית סביב דילמת תרומת הביצית, תוך התמקדות בהכרה, שדרך זו תעניק לכם אלטרנטיבה להגשמת המטרה שלכם- להיות הורים. כאשר מטפלים בחרדות, בקשיים, בכאב, אפשר ליצור מרחב מעצים של צמיחה.

אני כאן עבורכם ואתכם במסע להיות הורים.

המפגשים מתקיימים בתיאום, בקליניקה בקליניקה בהוד השרון.
הילה שלזינגר
מנטורית בתחום פריון לידה ומשפחה
050-6320441

ליווי רגשי

טל אורוס דואק

ליווי רגשי
ליווי רגשי
ליווי רגשי

היי, שמי טל אסתר מתגוררת בזיכרון יעקב, נשואה ללאונרדו ואמא לשלושה בנים מופלאים, משני סבבים של הליך פונדקאות במנור מדיקל. תאומים בנים , בני 5.5 הלל נחמן ונועם דוד ונאור הקטן בן 2.5.
אני מלווה רגשית, מנחת הורים לתאומים, מאמנת אישית מוסמכת (ע"י לשכת המאמנים), ומורה לידע "פיזיקה משפחתית". במשך השנים עסקתי בעיקר בליווי ותמיכה בתחומים הקשורים לעולמה של האישה, באמצעות כלי האימון והידע פיזיקה משפחתית. נשים בגילאים ובשלבי התפתחות שונים.  רווקות, זוגיות, לקראת חתונה, זוגיות במשבר, התפתחות מקצועית, עסקית והתפתחות אישית. כמו רוב הנשים  חלמתי על המפגש עם הנסיך על הסוס הלבן, על חתונה, להיכנס להריון, ללדת ילדים ולהקים בית ומשפחה מאושרת. לשמחתי הכרתי את מי שהפך להיות שותפי לחיים, אך  רגע לפני החתונה ולאחריה, התחילו להן 9 שנים של מאבק להפוך להורים, בסופם הבנו שהדרך שלנו להפוך למשפחה מאושרת, שונה ואחרת.
בסיומו של  מסע ארוך, עם כלים מחשבתיים שהיו ברשותי ותמיכתם של אנשים יקרים שפגשנו באמצע הדרך, מחברת מנור מדיקל,  התרחש הנס הכפול ונולדו לנו בהליך פונדקאות בגיאורגיה בסיבוב הראשון זוג תאומים בנים מדהימים,  ובסיבוב השני לאחר כשלוש שנים, התרחש נס נוסף ונולד לנו בן שלישי שהינו מתנה מופלאה בעצמו. תוך כדי התהליך, הבנתי שחווינו חוויה גדולה מהחיים וזו מבחינתי תהיה שליחות.  ללוות ולתמוך בנשים וזוגות שעשו בחירה אמיצה, להביא ילדים לעולם בדרך אחרת  ולא בדרך המקובלת. להעניק להן כוח, ללוות ולחזק אותן בכל שלב ושלב עד לרגע בו יהפכו לאימא ויחבקו בזרועותיהן תינוק שזה עתה נולד. אני מזמינה אותך למפגשים איתי , בהם אתן לך יד ואלווה אותך בשביל אל האימהות הנכספת. מפגשים בהן תקבלי כלים לעבור את התהליך בצורה זורמת ונעימה עד כמה שאפשר. מפגשים בהם תקבלי ממני תמיכה, כוח, טיפים ותקווה, להגיע לקו הסיום המסע כאמא ומשפחה שמחה ומאושרת.

לימודים ותעודות:
תואר ראשון במדעי החברה והרוח – אוניברסיטה הפתוחה.
קורס מנחת הורים לתאומים.
קורס אימון אישי.
קורס מורים ומרצים לפיזיקה משפחתית – בנימינה.
לימודי רפואה משלימה. מכללת מדיסין ת"א וחיפה
המפגשים יתקיימו בזיכרון יעקב ובתאום מראש.
לתאום פגישה ניתן להתקשר לנייד: 054-6311411
אימייל: talorduek@gmail.com
אשמח להיפגש עימכם.
טל אסתר אורוס דואק