יום האישה 2022

לרגל יום האישה 2022 מגזין "לאישה" בחר לחשוף את פועלן של  13 נשים מעוררות השראה, פורצות דרך ומשפיעות בתחומן.

האישה שנבחרה להיות ראשונה בסדרת הכתבות – ״שוברות את תקרת הזכוכית" היא טלי מנור, מנהלת מכירות ראשית בפרויקט תרומת ביצית ומנהלת קשרי לקוחות בפרויקט פונדקאות ישראלית בחו"ל של החברה המשפחתית מנור מדיקל

יום האישה 2022

 

רזומה מקצועי ורקע אישי / משפחתי – ילידת 73 נשואה לשי + 3 ילדים מתגוררת בחולון. בשנת 2011 התחלתי לעבוד בחברה המשפחתית אשר הקימו הורי עמי וליאורה מנור. החברה עוסקת בפונדקאות ישראלית בחו"ל, תרומת ביצית ותיירות מרפא.

תפקידי בחברה אחראית על שיווק ומכירות של פרויקט תרומת הביצית.

מדובר במודל ייחודי אשר מבוסס על רפואה ישראלית ברמה הגבוהה ביותר וצוות ישראלי בלבד אשר מבצע בעצמו את תהליכי ההפריה בארץ ובחו"ל.

לחברה קליניקה מתקדמת ומודרנית באוקראינה אשר מנוהלת ע"י אנשי רפואה ישראלים ובכל חודש כ-60 נשים ישראליות מצטרפות לפרויקט.

רגע שיא בקריירה שלך, או הישג מקצועי שהכי גאה בו?

כל תינוק/ת שנולד באמצעות הפרויקט שלנו הוא רגע שיא וכל משפחה שהצלחתי להוציא ממעגל הצער אל האושר הנכסף זה עבורי הישג עצום וגאווה אדירה.

כמצליחה בתחומך, מה כולל ארגז הכלים שלך?

ארגז הכלים שלי כולל הרבה חמלה, נתינה ורגש כלפי המטופלות, אני מבינה היטב את הכאב והתסכול שהן עברו עד שהגיעו אלי. כמו כן אנשי הצוות הרפואי שלנו נחשבים לטובים ביותר בארץ בתחום הפוריות ועובדה זו מאפשרת לי להגשים חלומות לזוגות ונשים חשוכי ילדים בדרך המקצועית ביותר.

מה מייחד את פעילותך העסקית?

לתפקיד שלי אין זמנים מוגדרים ושעות עבודה, אני לא אשת מכירות שמניחה את העט בשעה 17:00 ומסיימת את היום. אני עוסקת בדיני נפשות, יצירת חיים ואם מטופלת מתקשרת גם ב-22:00 ורוצה להתייעץ או רוצה חיזוק, אני שם עבורה.

מה חשוב שלקוחותייך יידעו עלייך?

שאני אעשה כל שביכולתי על מנת להגשים עבורם את החלום. אני לא מרימה ידיים גם כאשר אם יש כישלונות ולא תמיד הולך אני ממשיכה להילחם עבור אותה משפחה שמצפה ממני להכניס את האור לביתם.       

האם את רואה בעבודתך תחושת שליחות ?

בהחלט! מגיעות אלינו נשים מרוסקות נפשית שעברו טיפולי פוריות קשים ושנים של אכזבות וכישלונות ואני בתוך תוכי מודה כל יום לשם שזיכה אותי ואת משפחתי במצווה הגדולה ביותר עלי אדמות וזה לייצר חיים חדשים ואני בטוחה שאין שליחות גדולה יותר.

האם תגדירי עצמך כסופר וומן ?

אותי לימדו שאין הנחתום מעיד על עיסתו, יש מטפלות שמכנות אותי סופר וומן אך עבורי זו מילה גדולה ואני מעדיפה לבצע את עבודתי בשקט וללא תארים.

האם את מתכננת חידושים/שינויים השנה?

השנה בעזרת השם אנו מתכננים להרחיב את פעילותנו ולרכוש קליניקה נוספת. יחד עם זאת בעקבות הרף הגבוה והבלתי מתפשר נבחרה קבוצת מנור לספק שירותי תרומת ביצית גם לקליניקות באוסטרליה ששם הרגולציה נחשבת לקשוחה וקפדנית יותר מכל המדינות.

יש לך חלום שטרם הגשמת ?

החלום שלי להקים עמותה אשר תגייס כספים בכל חודש ותאפשר עזרה משמעותית

לזוגות ונשים מעוטי יכולת להגשים את חלום ההורות. לצערי תהליכי פונדקאות ו/או תרומת ביצית אינם זולים וליבי נשבר כאשר יש בישראל זוגות שזה עבורם הפתרון האחרון להקים משפחה אך אין בידם את האפשרות לפנות לתהליכים אלו בגלל חוסר יכולת כלכלית.

דמות אישה שהשפיעה עלייך ?

אימא שלי אשר תמיד לימדה אותי כבר מגיל קטן מה היא נתינה, חמלה ודאגה לזולת.

 

 

 

 

השאר תגובה