אודותינו 2021

חברת מנור מדיקל הוקמה בשנת 2009 ע"י ליאורה ועמי מנור.
מטרתה העיקרית של החברה היא לשנות את התנהלות עולם הפוריות הישראלי מתוך חמלה ורצון לסייע לאלפי נשים וזוגות הנאלצים לפנות לתהליכי תרומת ביצית או פונדקאות.
על מנת להפוך את החזון למציאות, גייסה חברת מנור לשורותיה את טובי המומחים בישראל בתחום תרומת הביצית והפונדקאות, החל מפרופסורים, רופאים, מנהלי מעבדות ועד צוות משפטי, צוות ליווי רגשי, צוות אחיות מוסמכות ועוד
עד חודש דצמבר 2020 נולדו מעל 4500 ילדים באמצעות פרויקט תרומת הביצית ופרויקט הפונדקאות של מנור מדיקל.
בחודש נובמבר 2020 מכרה מנור מדיקל 51% מהחברה לקבוצת דנאל אשר מעסיקה כ-27 אלף עובדים קבועים במגוון תחומים בעולם הרפואה, בהם: הפעלת חדרי ניתוח לכירורגיה בינונית, מרפאות מומחים, מומחים ברפואת עיניים הכוללים ביצוע ניתוחי עיניים והסרת משקפיים בלייזר, שירותי פונדקאות ישראלית בחו"ל ע"י צוות רופאים ישראלים, תרומות ביצית ותיירות מרפא.
קבוצת דנאל היא חברה מובילה בכל תחומי פעילותה המציגה איתנות פיננסית וצמיחה עקבית למעלה מ- 10 שנים, עם שווי שוק של כ- 2.7 מיליארד שקל.

הפרויקטים שלנו

תרומת ביצית

פרויקט תרומת הביצית של מנור מדיקל הינו מודל ייחודי אשר מבוסס על רפואה ישראלית ברמה הגבוהה ביותר וצוות ישראלי בלבד אשר מבצע בעצמו את תהליכי ההפריה בארץ ובחו"ל ללא התערבותו של אף גורם ומתווך.
הליך שבדרך כלל נחשב לקר ומנוכר, במנור הופך לנעים וקל וממקסם את סיכוייהן של המטופלות להביא ילד לעולם בצורה המקצועית והחמה ביותר.
המנהל הרפואי של פרויקט תרומת הביצית הוא פרופסור ראול אורביטו אשר מנהל את היחידה לפוריות והפריה חוץ גופית בבית החולים שיבא, תל השומר ונבחר לרשימת הרופאים הגניקולוגים הטובים ביותר בישראל בקטגוריית פריון והפריה חוץ גופית על פי מגזין. Forbes
כמו כן עובדים במחלקת תרומת ביצית של מנור עוד שורה ארוכה של רופאים ואמבריולוגים מובילים ועוד עשרות אנשי צוות ישראלים בארץ ובקליניקה שלנו בקייב.
במנור מדיקל מספקים למטופלות מעטפת חמה ואוהבת יחד עם אנשי מקצוע בכירים שמלווים את המטופלות בכל צעד.

פונדקאות ישראלית בחו"ל

אחד הפרויקטים הנוספים והחשובים של מנור מדיקל הינו "פונדקאות ישראלית בגאורגיה". פרויקט ייחודי זה מובילים צוות רופאים ישראלים מהבכירים ביותר בתחום הגניקולוגיה והפריון. ביניהם, פרופסור אריאל הורוביץ, ד"ר מיכה באום, ד"ר אתי ממן, ד"ר אירית אייזן, ד"ר ישראל הנדלר, ד"ר אורי ארליך, ד"ר רותם ענבר, ד"ר אדווה עזר ואנשי צוות נוספים הכוללים כ-65 אנשי מקצוע, אמבריולוגים, אחיות, מנהלי מעבדה, אנשי ליווי רגשי, צוות משפטי ואנשי תיאום ולוגיסטיקה.
לפרויקט מורכב זה אין עוד אח ורע, לא בישראל ולא במדינות אחרות. פרויקט שמתבצע ומנוהל מראשיתו ועד סופו על ידי צוות רפואי ישראלי במדינה זרה. הפרויקט מנוהל ברמה הגבוהה ביותר, בחמלה וברגישות הנדרשים וההכרחיים בתחומים אלו ובכל חודש מחזיר את התקווה לזוגות רבים, אשר חוו שנים של קשיים וסבל בדרך להקמת המשפחה.
עד כה טופלו בפרויקט הפונדקאות למעלה מ- 1000 זוגות ואתם מוזמנים להיכנס
לאתר הפונדקאות שלנו ולהתרשם.

תיירות מרפא

מנור מדיקל הינה החברה המובילה בישראל גם בתחום תיירות המרפא.
בשנים אחרונות הפכה ישראל בזכות הרפואה המתקדמת שלה, למרכז עולמי מבוקש לקבלת טיפולים רפואיים. אנו במנור מדיקל מסייעים לחולים רבים, מכל רחבי העולם, להגיע לישראל לצורך קבלת שירות רפואי, ברמה הגבוהה ביותר, תוך שאנו מציעים רשת רחבה ביותר של טיפולים רפואיים מתקדמים במגוון תחומים ברפואה וביניהם, קרדיולוגיה, אונקולוגיה, אורתופדיה, נוירוכירורגיה, גניקולוגיה, הפריה מלאכותית ( IVF), וכל אלה תוך ליווי צמוד ומוקפד של הצוות המיוחד שלנו ובמחירים ברי השגה.
לינק לאתר: manormedicalgroup.com

השאר תגובה