טלפון: 03-5221425  

ליווי רגשי

אנו במנור מדיקל מבינים היטב כי ההחלטה לפנות להליך תרומת ביצית מגיעה לאחר אין ספור רגעים של משבר במהלך המסע הארוך בדרך להורות.

אנו מודעים לחששות, הלבטים, מצבי הרוח המשתנים והרצון לשפוך את הלב בפני אוזן קשבת שתבין את רחשי הלב ותיתן עצה טובה ותמיכה נפשית אמיתית. לכן כחלק ממגוון השירותים שלנו אנו מציעים לזוגות ולמטופלות שיחות אישיות עם המנטורית הרגשית הילה שלזינגר. הבונוס הייחודי שאנו מספקים למטופלות שהחלו בתהליך הוא 2 מפגשים עם הילה ע"ח החברה ללא כל תשלום. למעוניינות בהמשך הטיפול אפשר להמשיך עם הילה באופן פרטי. הילה שלזינגר נחשבת לטובה ביותר בתחומה ומלווה בהצלחה גדולה כבר למעלה מ - 3 שנים את פרויקט הפונדקאות מנור מדיק שנחשב למוביל ולגדול ביותר בתחום בארץ ובמדינות אירופה.

ליווי רגשי

מטופלות יקרות, הגעתם להחלטה להיעזר בתרומת ביצית. להחלטה הזו השפעה משמעותית על חייכם כיחידים וכהורים.

שאלות רבות מציפות את התודעה- האם הבאת ילד לעולם באמצעות תרומת ביצית ישפיע על הקשר עם התינוק ועל תחושת האימהות שלי? כיצד זה ישפיע על הזוגיות שלנו? האם לספר שזו תרומת ביצית ואם כן מתי ולמי? השיטה שאני עובדת בה , שמה דגש על שחרור המחשבות השליליות ומסייעת לכם להתמודד עם המורכבות הרגשית סביב דילמת תרומת הביצית, תוך התמקדות בהכרה, שדרך זו תעניק לכם אלטרנטיבה להגשמת המטרה שלכם- להיות הורים. כאשר מטפלים בחרדות, בקשיים, בכאב, אפשר ליצור מרחב מעצים של צמיחה.

אני כאן עבורכם ואתכם במסע להיות הורים.

המפגשים מתקיימים בתיאום, בקליניקה ברמת החייל או בקליניקה בהוד השרון.

הילה שלזינגר
מנטורית בתחום פריון לידה ומשפחה
050-6320441

לאתר הבינלאומי:  www.manorivf.com   |  

פונדקאות

כתובתינו: רח' הברזל 26 תל אביב | טלפון: 03-5221425