חדש

מהפכת הפריון הגיעה לצפון !!!

חדש

מהפכת הפוריות
הגיעה לצפון !!!

לכל בן אנוש קיימת הזכות הבסיסית להפוך להורה, אך לצערנו כ-15% מהזוגות במדינת ישראל סובלים מבעיות פריון שונות והחלום לילד מתנפץ והופך למסע ארוך קשה ומפרך. אחד הפתרונות בעולם הרפואה המודרני הוא תרומת ביצית אשר מוכיח את עצמו בהצלחה גדולה.
חברת מנור מדיקל נחשבת למובילה בתחום תרומת הביצית מחו"ל והינה החברה היחידה שאינה מתווכת וכל התהליך בארץ ובחו"ל מבוצע ע"י צוות רפואי ישראלי בלבד.

עד היום באו לעולם     ילדים באמצעות תרומת ביצית במנור ולאחרונה הושק מסלול שיתוף פעולה חדש, של המרכז הרפואי בני ציון עם פרויקט תרומת הביצית מבית מנור מדיקל במיוחד עבור תושבי חיפה והצפון.

ועכשיו שת"פ חדש עם המרכז הרפואי בני ציון, פרויקט תרומת הביצית מבית מנור מדיקל מגיע עד אליכם תושבי חיפה והצפון ואין צורך להגיע לטיפולים במרכז הארץ.

בני ציון 2

פרויקט תרומת הביצית של מנור מדיקל הינו מודל ייחודי אשר אינו תיווך ומבוסס על חמלה, אחריות רפואית והחשוב מכל צוות רפואי ישראלי בלבד אשר מבצע בעצמו את התהליך בארץ ובחו"ל.

800 מטופלות בשנה לא טועות ומקימות משפחות לתפארת באמצעות תרומת ביציות וגם את יכולה להגשים את החלום וליהנות מיתרונות שלא תמצאי באף מקום כמו:
• מסלול התחייבות להצלחה עד ילד או החזר כספי, מסלולים עם תמונה, מסלול ליחידניות.
• תשלומים גמישים בכרטיס אשראי ואפשרות ל-100% מימון לכל התהליך.
• התחייבות לכמות עוברים מדויקת ולא לכמות ביציות שלא ברור כמה עוברים יניבו.
• מחירים יותר זולים לפחות ב-30% מכל הסוכנויות והמתווכים.
• הבאת עוברים לישראל באישור ופיקוח של משרד הבריאות עם 60% הצלחה.

לפרטים נוספים ולקביעת פגישה אישית ללא התחייבות וללא תשלום

בני ציון 2